Ronald
04-11-2007, 05:43
Bij deze de uitslagen van Eastside Rising. Was weer een mooi gala. Gezellig, goed georganiseerd, heerlijk eten en lekker druk :) . Uiteraard volgt er morgen weer een compleet fotoverslag.
De winnaar is vet gedrukt:
Selim Buyuktas (Muay Boran Gym) vs Dennis Buitenhuis (Bora Gym) - WOP
N klasse
Rik Hoekman (Sportcentrum IJsselmuiden) vs Thomas Poortman (Scorpio Gym) - WOP
N klasse
Frank Akkerman (Moksha Gym) vs Jamal (Bora Gym) - WOP
N klasse
Marco Zandberg (Muay Boran Gym) - Clint Coolen (Vechtsportcentrum de Groot) - TKO
N klasse
Robin Verbeek (Vechtsportcentrum de Groot) vs Erwin v.d. Belt (ss MT Hoogeveen) - WOP
N klasse
Chevaro Vrede (Muay Boran Gym) vs Diego van Dusschoten ( Bora Gym) - WOP
N klasse
Jorn Geerts (Vechtsportcentrum de Groot) vs Robin de Vries (Sportstudio All in) - WOP
Shooto
Soleiman Nasimi (Muay Boran Gym) vs Damian Tjinta (The Box Apeldoorn) - WOP
N klasse
Fatih Altinay (Tatsujin Dojo Goor) vs Marius Kompeer (Sportstudio All in) - Armbar
Shooto
Shangla Sander (Muay Boran Gym) vs Lavita Weever (Sportcentrum IJsselmuiden) - WOP
N klasse
Jeffrey Mous (Vechtsportcentrum de Groot) vs Gerwin Lubbelinkhof (Scorpio Gym) - TKO
N klasse
Charlene Love (Bora Gym) - Margriet (ss MT Hoogeveen) - WOP
N klasse
Shedya Manz (Muay Boran Gym) vs Samantha Middeljans (Garuda Gym) - WOP
C klasse
David Egging (Ubeda Gym / Team Clare) vs Duanne van Helvoirt (Pardoel Sports) - Armbar
Shooto
Evert Amad (Muay Boran Gym) vs Axel Paulina (The Box Apeldoorn) - Draw
B klasse
De winnaar is vet gedrukt:
Selim Buyuktas (Muay Boran Gym) vs Dennis Buitenhuis (Bora Gym) - WOP
N klasse
Rik Hoekman (Sportcentrum IJsselmuiden) vs Thomas Poortman (Scorpio Gym) - WOP
N klasse
Frank Akkerman (Moksha Gym) vs Jamal (Bora Gym) - WOP
N klasse
Marco Zandberg (Muay Boran Gym) - Clint Coolen (Vechtsportcentrum de Groot) - TKO
N klasse
Robin Verbeek (Vechtsportcentrum de Groot) vs Erwin v.d. Belt (ss MT Hoogeveen) - WOP
N klasse
Chevaro Vrede (Muay Boran Gym) vs Diego van Dusschoten ( Bora Gym) - WOP
N klasse
Jorn Geerts (Vechtsportcentrum de Groot) vs Robin de Vries (Sportstudio All in) - WOP
Shooto
Soleiman Nasimi (Muay Boran Gym) vs Damian Tjinta (The Box Apeldoorn) - WOP
N klasse
Fatih Altinay (Tatsujin Dojo Goor) vs Marius Kompeer (Sportstudio All in) - Armbar
Shooto
Shangla Sander (Muay Boran Gym) vs Lavita Weever (Sportcentrum IJsselmuiden) - WOP
N klasse
Jeffrey Mous (Vechtsportcentrum de Groot) vs Gerwin Lubbelinkhof (Scorpio Gym) - TKO
N klasse
Charlene Love (Bora Gym) - Margriet (ss MT Hoogeveen) - WOP
N klasse
Shedya Manz (Muay Boran Gym) vs Samantha Middeljans (Garuda Gym) - WOP
C klasse
David Egging (Ubeda Gym / Team Clare) vs Duanne van Helvoirt (Pardoel Sports) - Armbar
Shooto
Evert Amad (Muay Boran Gym) vs Axel Paulina (The Box Apeldoorn) - Draw
B klasse