Nolimit
31-01-2008, 12:09
A klasse
Murthel Groenhart (Mike's Gym) vs Matthias Ipsa (Mousid Gym)
Arafat Allouchen (Mike's Gym) vs Cedric Burgzorg (Pancration)
MMA
Danny v Bergen (Mike's Gym) vs Cocu Victor (Team Relax)
Arno Rotgans (Mike's Gym) vs Mehmet Uygun (België)
B klasse
Ramin Rezai (MTC v Dams) vs Danny Hoolwerf (Mike's Gym)
Donovan Lang (Kops Gym) vs Hak (VanOs Gym)
Mimoun Boughdir (MTC v Dams) vs Robin Vriend (Sokudo Gym)
Melih Ay (Saban Gym) vs Ilyas (Topfighters)
Hacer Temel (MTC v Dams) vs Mari Kruse (Vos Gym)
Darry Sightman (Dragon Gym) vs Joep Beerepoot (Petres Gym)
Younes Latik (FC Purmurend) vs Luuk (VanOs Gym)
Jamie de Vries (Mike's Gym) vs TBA
Hicham Karam (Mike's Gym) vs TBA
C klasse
Rivalino Slorry (Vos Gym) vs Sergio (FFC)
Adi Rottum (Vos gym) vs Junaddi Wasker (FFC)
Darryl (Mike's gym) vs Marvin (FC v Dams)
Rami Zeyeda (Pancration) vs Samin Alves (Monteiro Gym)
N Klasse
Bart Mooijekind (Bari Gym) vs TBA
Luciano Monteiro (Monteiro Gym) vs Berkay (Saban Gym)
Davindson Derkacs (Days gym) vs Jasper (FC Purmerend)
Brian (Kops Gym) vs Abdel (Topfighters)
Roos Kemper (FC Purmerend) vs Els (Petres Gym)
Wout Schreuder (FC Purmerend) vs Mike (Mike's Gym)
Rowan Tol (Petres Gym) vs Rob Kouwenoord (Mike's Gym)
Dave Tienhoven (Mike's Gym) vs TBA (Fujiyama Gym)
Martin (Saban Gym) vs Bryan (Pardoel Sports)
Sylvester Mendes (Mike's Gym) vs Mehmet Durak (Saban Gym)
Lukas Derkacs (Days Gym) vs Luckey (MTC v Dams)
J Klasse
Amin Attaouil (Saban Gym) vs Damian lelieveld (Pancration)
Maiki Redan (Mike's Gym) vs Lofti (Monteiro gym)
Lionel (Monteiro Gym) vs Ousamma (Pancration)
Fausto (FC v Dams) vs Salim (Topfighters)
Gennie (Mike's Gym) vs Delilah (Monteiro Gym)
Omar (Topfighters) vs Burck (Monteiro Gym)
Murthel Groenhart (Mike's Gym) vs Matthias Ipsa (Mousid Gym)
Arafat Allouchen (Mike's Gym) vs Cedric Burgzorg (Pancration)
MMA
Danny v Bergen (Mike's Gym) vs Cocu Victor (Team Relax)
Arno Rotgans (Mike's Gym) vs Mehmet Uygun (België)
B klasse
Ramin Rezai (MTC v Dams) vs Danny Hoolwerf (Mike's Gym)
Donovan Lang (Kops Gym) vs Hak (VanOs Gym)
Mimoun Boughdir (MTC v Dams) vs Robin Vriend (Sokudo Gym)
Melih Ay (Saban Gym) vs Ilyas (Topfighters)
Hacer Temel (MTC v Dams) vs Mari Kruse (Vos Gym)
Darry Sightman (Dragon Gym) vs Joep Beerepoot (Petres Gym)
Younes Latik (FC Purmurend) vs Luuk (VanOs Gym)
Jamie de Vries (Mike's Gym) vs TBA
Hicham Karam (Mike's Gym) vs TBA
C klasse
Rivalino Slorry (Vos Gym) vs Sergio (FFC)
Adi Rottum (Vos gym) vs Junaddi Wasker (FFC)
Darryl (Mike's gym) vs Marvin (FC v Dams)
Rami Zeyeda (Pancration) vs Samin Alves (Monteiro Gym)
N Klasse
Bart Mooijekind (Bari Gym) vs TBA
Luciano Monteiro (Monteiro Gym) vs Berkay (Saban Gym)
Davindson Derkacs (Days gym) vs Jasper (FC Purmerend)
Brian (Kops Gym) vs Abdel (Topfighters)
Roos Kemper (FC Purmerend) vs Els (Petres Gym)
Wout Schreuder (FC Purmerend) vs Mike (Mike's Gym)
Rowan Tol (Petres Gym) vs Rob Kouwenoord (Mike's Gym)
Dave Tienhoven (Mike's Gym) vs TBA (Fujiyama Gym)
Martin (Saban Gym) vs Bryan (Pardoel Sports)
Sylvester Mendes (Mike's Gym) vs Mehmet Durak (Saban Gym)
Lukas Derkacs (Days Gym) vs Luckey (MTC v Dams)
J Klasse
Amin Attaouil (Saban Gym) vs Damian lelieveld (Pancration)
Maiki Redan (Mike's Gym) vs Lofti (Monteiro gym)
Lionel (Monteiro Gym) vs Ousamma (Pancration)
Fausto (FC v Dams) vs Salim (Topfighters)
Gennie (Mike's Gym) vs Delilah (Monteiro Gym)
Omar (Topfighters) vs Burck (Monteiro Gym)