ringrage
30-04-2008, 21:38
Zoals tegenwoordig normaal lijkt te zijn op gala's hebben ook wij wat afmeldingen gehad betreffende de matchmaking voor aankomenmde zondag 4 mei. We hebben als organisatie onze uiterste best gedaan de gaten te vullen en moet zeggen dat ik de line up er nog beter uit vind zien als dat ie al was.
oordeel zelf........
A klasse
Cedric Bacuna (vos gym) vs Dave van der Ploeg (Team Azer gym)
A klasse
Wendell Roche (team Aerts) vs Bob van Boxmeer (siam gym)
A klasse
Eddy van Gelder (Choy-bo) vs Mustapha el Barbari (Team Azer gym)
B klasse
Alva Remor (Choy bo) vs Marino Schouten (van Os gym)
B klasse
Mohamed el Atmani(Ajuau&Etta) vs Maiki Karathanasis(Mtc van Dams)
B klasse
Jopie Schneider (Van Os gym) vs Atty Gol (Team beast of the east)
B klasse
Rafael Rafaelian (Kb Groningen) vs Nawid Tahoeni (Team Azer gym)
B klasse
Mimoun Boughbir(Mtc van Dams)vs Reinout Sterk (Team Azer gym)
B klasse
Harry Bosma (Kamakura) vs Taoufik Benhaddou (Garuda gym)
B klasse
Rachel Adanus (Loasanagym) vs Hacer Temel (Mtc van Dams)
4 mans B Tournooi -86 kilo
Patrick Niezemuller (baguala gym)
Thiago Martina (F.F.C.)
Bart Steltenpol (vos gym)
Dit is het hoofdprogramma wat zal beginnen om 17.30, het voorprogramma zal bestaan uit een aantal nieuweling en C klasse partijen.
Het hoofdprogramma zal bol staan van wat show en entertainment in de vorm van danseressen met de opkomst, tussen de rondes door en spectaculaire vlammen en lichtshows.
Chek de poster op www.ringrage.nl (http://www.ringrage.nl)
Mis het niet!!
oordeel zelf........
A klasse
Cedric Bacuna (vos gym) vs Dave van der Ploeg (Team Azer gym)
A klasse
Wendell Roche (team Aerts) vs Bob van Boxmeer (siam gym)
A klasse
Eddy van Gelder (Choy-bo) vs Mustapha el Barbari (Team Azer gym)
B klasse
Alva Remor (Choy bo) vs Marino Schouten (van Os gym)
B klasse
Mohamed el Atmani(Ajuau&Etta) vs Maiki Karathanasis(Mtc van Dams)
B klasse
Jopie Schneider (Van Os gym) vs Atty Gol (Team beast of the east)
B klasse
Rafael Rafaelian (Kb Groningen) vs Nawid Tahoeni (Team Azer gym)
B klasse
Mimoun Boughbir(Mtc van Dams)vs Reinout Sterk (Team Azer gym)
B klasse
Harry Bosma (Kamakura) vs Taoufik Benhaddou (Garuda gym)
B klasse
Rachel Adanus (Loasanagym) vs Hacer Temel (Mtc van Dams)
4 mans B Tournooi -86 kilo
Patrick Niezemuller (baguala gym)
Thiago Martina (F.F.C.)
Bart Steltenpol (vos gym)
Dit is het hoofdprogramma wat zal beginnen om 17.30, het voorprogramma zal bestaan uit een aantal nieuweling en C klasse partijen.
Het hoofdprogramma zal bol staan van wat show en entertainment in de vorm van danseressen met de opkomst, tussen de rondes door en spectaculaire vlammen en lichtshows.
Chek de poster op www.ringrage.nl (http://www.ringrage.nl)
Mis het niet!!