Hierbij een fotoverslag van deze goed georganiseerde avond met veel leuke partijen en bijzondere verassingen.
Kijk ook op mijn pagina voor het Album of op de Facebook pagina van Glorious Heroes
Partij 1:junior
Tiffany Kallenkoot (team Schilt) WOP vs Anique Hillergink (Scorpio gym)
[IMG][IMG][/IMG][/IMG]
[IMG][IMG][/IMG][/IMG]
Partij 2: junior
Cas van der Heide (kb Harkstede) WOP vs Melroy vd Veen (Tapilatu)
Partij 3: N-class
Bart Mulder (team Schilt) WOP vs Jan Jaap de Jong (mtf Assen)
Partij 4: C-class
Ferran Singa (Baguala gym) WOP vs Kojo Ennin (ss Lana)
Partij 5: N-class
Wesley Ebelties (team Schilt) vs Peter Woldendorp (Hakiro) WOP
Partij 6: C-class
Marie Schildmeijer (team Schilt) WTKO vs Arev Tasirmaz (Scorpio gym)
Partij 7: C-class
Giancarlo Franciska (tapilatu) WOP vs Oscar Hooi (Baguala gym)
Partij 8: N-class
Jesse Wemelink (team Schilt) vs Aram Gregorian ( kb Arnhem) WOP
Partij 9: C-class
Remmelt Top (la Lakers) vs Marinho Kiesekelly (kai muay) WOP
Partij 10: MMA amateur
Georgi Khufenia (team Schilt) WOP vs Michel de Leeuw (gym de Leeuw)
Partij 11: B-class
Romar Quandt (kb Groningen) WOP vs Abas Momand (rage gym)
Partij 12: B-class
Tamaz Izoria (team Schilt) ONB vs Kamel Nuweif (nebbe Ciric) ONB
Partij 13: A-class
Costel Pasnucius (gg Roemia) WOP vs Caius Gabriel (Celen gym)
Partij 14: A-class
Ardalan Sheikholeslami (team Schilt) WKO vs Rene Schick (ss Lana)
Partij 15: junior
Dennis vd Tuin ( Tapilatu) WOP vS Ferku Sandor (Hakiro)
Partij 16: C-class
Richard Kaauw (team Schilt) vs Elroy Bonsu (kb Groningen) WOP
Partij 17: N-class
Julian Hut ( kb Harkstede) ONB vs Patrick vd Waarsenburg (mtf Assen) ONB
Partij 18: N-class
Marco de Boer (team vd Veer) vs Erwin Prins (kb Bovensmilde) WKO
Partij 19: C-class
Leroy Oedairamsingh (team Schilt) vs Pascal Koster (kb Groningen) WOP
Partij 20: B-class
Niels Wilmink (team Schilt) WOP vs Hakim Boulahdida (kb Arnhem)
Partij 21: B-class
Patrick Veenstra vs Kamran Aminzadeln (team Ardalan) WTKO
Partij 22: A-class
Martin Reemeijer (team Schilt vs Alfa Remor (choy bo) WOP
Partij 23: A-class
Davit Kiria (team Schilt) WTKO vs Marvin Sansaar (rage gym)
Bookmarks